برگزاری چهارمین همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی

۰۹ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۵ کد : ۸۵۷ سایر اخبار اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۱۱
چهارمین همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی و اولین کنگره ملی کنترل وزن و چاقی دانش آموزان (کوچ) آبان ماه ۱۴۰۰ در شهر سنندج برگزار می شود
برگزاری چهارمین همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی

به گزارش روابط عمومی  پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نقل از روابط عمومی معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، چهارمین همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی با محوریت کنترل وزن و چاقی دانش آموزان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، 12 و 13 آبان ماه سال جاری در شهر سنندج برگزار می شود.

بر اساس این گزارش تعداد 423 مقاله و اثر در محورهای مختلف به دبیرخانه همایش ارسال گردید که در پایان 302 مقاله در دو بخش سخنرانی و پوستر مورد پذیرش نهایی  داوران قرار گرفته است. 

برگزاری 5 کارگاه تخصصی مرتبط با حوزه ورزش دانش آموزی و محور اصلی همایش (کوچ) توسط استادان برجسته دانشگاه های تهران، شهید رجایی، بوعلی سینا همدان، رازی کرمانشاه، پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و انستیتو تحقیقات تغذیه ای کشور از جمله برنامه های مهم علمی آموزش این کنگره علمی است.

همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی مهمترین رویداد حوزه تربیت بدنی آموزش و پرورش کشور است که از سال 1395 توسط معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کردستان، انجمن علمی آموزشی معلمان تربیت بدنی این استان و همچنین حمایت های معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به صورت مستمر در شهر سنندج برگزار می گردد.

شایان‌ذکر است، شرکت در این همایش برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت همایش به نشانی: https://csportedu.ir مراجعه نمایند.
 

برای دانلود پوستر همایش اینجا کلیک نمایید.

 

کلید واژه ها: همایش ملی دستاوردهای ورزش کنگره ملی کنترل وزن و چاقی دانش آموزان


نظر شما :